Denizyolu taşımacılığı ( FCL & LCL ) ( ISTANBUL , IZMIR , GEBZE , GEMLIK , MERSIN )

BESTLOG deniz taşımacılığında esnek ve çeşitli çözümler sunma konusunda geniş bir tecrübeye sahiptir. BESTLOG armatör acenteleriyle etkili ve kuvvetli bir iletişime sahiptir.
ocean-freight-service-min

Havayolu Taşımacılığı

BESTLOG olarak Türk Hava Limanlarına ihracat ve ithalat hizmetleri vermektedir. BESTLOG , tüm hava kargo hizmetlerini, tecrübeli ve uzmanlaşmış ekibiyle kullanıcılarına profesyonel hizmetler vermektedir.

air-freight-transport-min

Karayolu Taşımacılığı (LTL & FTL)

BESTLOG tüm taşımacılık paydaşlarına her türlü yük için bölgesel ve uluslararası esnek ve güvenilir iç taşıma hizmetleri sağlar. Komple, intermodal, grupaj ve proje taşımalarında müşterilerine esnek çözümler sunmaktadır.

land-transport-freight-min

Proje Taşımacılığı

Enerji, endüstri, inşaat, petrol, gaz ve madencilik gibi sektörler için proje taşımacılığı hizmeti veren BESTLOG, sahip olduğu tecrübeli uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü iletişim ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel lojistik çözümler sunmaktadır. Bu yükleri kara ve deniz operasyonlarında elleçlemek için gerekli olan her türlü ekipmana ulaşım ağı vardır.

project-transport-min

Depolama Hizmetleri

Başlıksız-1-min

BESTLOG olarak müşterilerimize özel proje gereksinimlerine bağlı olarak depolama hizmetleri sunmaktayız. Depolama faliyetlerimiz, yükünüzün depolama ve işlenmesi için doğru yeri bulmamızı sağlar.

İstifleme ve Elleçleme

İstifleme ve elleçleme konusunda tecrübeli ve deneyimli ekibe sahibiz. Ekiplerimiz anlaşmalı olduğumuz depolarda (İstanbul & Gebze) istifleme ve elleçleme hizmeti vermektedir.

Container stuffing-min