About us

Image

We provide best services in the Turkey.

BESTLOG ULUSLARARASI TASIMACILIK IC VE DIS TIC.LTD.STI, İstanbul merkezli güçlü ve güvenilir bir freight forwarder firmasıdır. Bestlog olarak ithalat ve ihracat alanındaki tüm taşımalarınızı geniş acente ağımız ile gerçekleştirip,sizlere en iyi hizmeti uygun maliyetlerle sunma amacı ile hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden bu güne, işinin gereği en son teknolojilerle ve profesyonel çalışanlara yatırım yaparak en hızlı ve doğru hizmeti ilke edinmiştir. Bu sayede müşteri tatmini odaklı hizmetler sunan firmamız, kargoların çıkış noktasından varış noktasına kadar müşterilerine en doğru ve en uygun maliyetli lojistik çözümler üretmektedir. Sizlerin de güveni ve desteği ile her geçen gün sektöre büyümeye devam etmektedir.


BESTLOG ULUSLARARASI TASIMACILIK IC VE DIS TIC.LTD.STI uzman, genç ve dinamik kadrosu ile konteyner taşımacılığı, hava taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, depolama ve proje taşımları alanlarında İstanbul merkez olmak üzere Istanbul , Izmir , Gebze , Gemlik ve Mersin limanlarından hizmet sunmaktadır.

 

BESTLOG ULUSLARARASI TASIMACILIK IC VE DIS TIC.LTD.STI dijitalleşen dünyanın gelişmelerini yakalamak için yeni teknolojileri ve güçlendirici web tabanlı projelerini takip eder. Aktif olarak konteyner takibi ve Get a Quote hizmetlerini kullanıcılarına sunar.